'' Якби головою місцевої ради була я''



Дата16.07.2016
өлшемі17.47 Kb.
#202059
Твір на тему '' Якби головою місцевої ради була я''
Я живу в гарному і квітучому місті Мерефі Харківського району. У нас чисте, світле і мальовниче місто. Щодня ми насолоджуємося його красою. Але мені хочеться, щоб моя маленька Батьківщина була ще більш привабливою. У нашому місті гарний міський голова. Він завжди опікується нашими проблемами, дбає, щоб у місті був порядок, люди радісні, а діти – щасливими.

Якби я була головою місцевої ради, то хотіла б бути схожою на нашого мера. Мені б цікаво було попрацювати на цій посаді. Я б зробила так, щоб у кожному дворі в нашому місті був би гарний дитячий майданчик. Вони були б барвистими, з цікавими гірками, каруселями, драбинками, турніками, як у нашій школі. Для малюків можна зробити пісочницю і гойдалку. І обов’язково потрібно облаштувати клумби. Це дуже красиво. А якби залишилися гроші, я б поставила в кожний двір ще й маленький фонтанчик. Я б примусила працювати міліцію так, щоб вона чергувала на майданчиках, щоб там не збиралися п’яниці, щоб не чути було лайок.

На місці мера я б ще зробила на річці Мжі пляжі, чисті і просторі, щоб люди могли там загоряти і купатися влітку. Річка Мжа у нас брудна, її потрібно очистити, тоді в ній буде водитися багато риби.
Ще я попіклувалася б про те, щоб не було черг у нашій лікарні, тому що у людей немає часу сидіти там по дві години. Можна зробити так, щоб всі хворі приходили до свого часу, тоді не доведеться так довго чекати.
У нас немає велосипедних доріжок, тому доводиться їздити на велосипеді по тротуарах і заважати перехожим або по дорогах, а це ж неправильно – можна потрапити під машину. Якби я була головою місцевої ради, то попіклувалася б за велосипедистів.

А ще нашому місту не вистачає великого сучасного спортивного комплексу, адже на дворі ХХІ століття. Нажаль, навіть у нас у школі немає спортивної зали.


Ще я була б ініціатором того, щоб пенсіонери отримували хорошу пенсію і не були такими бідними, як зараз. Вони змогли б добре харчуватися і купувати новий одяг, подорожувати, зробити хороший ремонт у квартирі.
Багато ще чого можна зробити для нашого міста. Але я розумію, що на все потрібні гроші. А в Україні з цим зараз скрута. Війна… Треба спочатку захистити нашу Батьківщину, а потім уже братися за інші справи.

Я знаю, що мир настане і ми будемо щасливими. А ще я знаю, що робота міського голови дуже відповідальна. Чи змогла б я це витримати? Життя покаже.



Учениця 10-го класу

Мереф’янської загальноосвітньої

школи І-ІІІ ступенів № 4

Харківської районної ради

Харківської області

Агаханова Олена

Достарыңызбен бөлісу:




©www.dereksiz.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет