Cклад оргкомітету III етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з польської мови та літератури



бет1/6
Дата23.06.2016
өлшемі0.93 Mb.
  1   2   3   4   5   6
ЗАТВЕРДЖЕНО

наказом директора

Департаменту освіти і науки

від 18.12.2013 № 716


Cклад оргкомітету III етапу

Всеукраїнської учнівської олімпіади з польської мови та літератури

(2013-2014 н.р.)



п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Місце роботи

Посада, вчене звання

Голова оргкомітету

1.

Дорош

Олена Кирилівна



Департамент освіти і науки обласної державної адміністрації

Начальник відділу загальної середньої та дошкільної освіти
Заступник голови оргкомітету

2.

Коваленко

Лариса Василівна



ВОІПОПП

Завідувач відділу методики викладання української мови і літератури, мов національних меншин та світової літератури

Секретар оргкомітету

1.

Кулик

Зоя Анатоліївна



НВК: Загальноосвітня школа І-ІІІ ст.-гімназія № 23 Вінницької міської ради

Вчитель

Члени оргкомітету


1.

Войтович

Юрій Васильович



Заклад «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №33 Вінницької міської ради»

Директор школи

2.

Анісімова

Тетяна Едуардівна



Заклад «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №33 Вінницької міської ради»

Заступник директора


ЗАТВЕРДЖЕНО

наказом директора

Департаменту освіти і науки

від 18.12.2013 № 716



Персональний склад журі III етапу

Всеукраїнської учнівської олімпіади з польської мови та літератури

(2013-2014 н. р.)

п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Місце роботи

Посада, вчене звання

Голова журі

1.

Гузовська

Вікторія Маріонівна



Заклад «Загальноосвітня школа І-ІІ ст. – ліцей

№7 Вінницької міської ради»



Вчитель польської мови та літератури

Заступник голови журі

1.

Полякова-Зюлковська Лариса Іванівна

Заклад «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 12

Вінницької міської ради»



Вчитель польської мови та літератури

Члени журі

1.

Заграй

Емілія Едмундівна



Клекотинська

загальноосвітня школа І-ІІІ ст. Шаргородського району



Вчитель польської мови та літератури

2.

Уршула Закравач

Шаргородська гімназія

Вчитель польської мови та літератури

3.

Швайківська

Фелікса Станіславівна



Школа навчання польської мови при Хмільницькій міській спілці поляків ім. В.Реймонта

Вчитель польської мови та літератури

4.

Козирська-Мазур

Марія Йосипівна



Центр розвитку і партнерства «Полонія»

Вчитель польської мови та літератури

5.

Левандовська

Людмила Мартинівна



Загальноосвітня школа

І-ІІІ ст. – гімназія № 2

м. Калинівки


Вчитель польської мови та літератури

6.

Кулик

Юлія Василівна



НВК: Загальноосвітня школа І-ІІІ ст.-гімназія м.Жмеринки

Вчитель польської мови та літератури

7.

Кравчук

Вероніка Олександрівна



Управління міжнародної співпраці та євроінтеграції Вінницької облдерж- адміністрації

Головний спеціаліст, член міжнародної організації «Україна-Польща-Німеччина»

8.

Перун

Ілона В’ячеславівна



Загальноосвітня школа

І-ІІІ ст. №2-гімназія

м. Бара


Вчитель польської мови та літератури

9.

Рябошапка

Олена Вікторівна



Брацлавська загальноосвітня школа

І-ІІІ ст. №1 Немирівського р-ну



Вчитель польської мови та літератури

10.

Гуменюк Олена Миколаївна

Заклад «Загальноосвітня школа І-ІІ ст. – ліцей

№7 Вінницької міської ради»



Вчитель польської мови та літератури



ЗАТВЕРДЖЕНО

наказом директора

Департаменту освіти і науки

від 18.12.2013 № 716



Склад оргкомітету III етапу

Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізичної культури

(2013-2014 н.р.)




Прізвище, ім’я по батькові

Місце роботи

Посада, вчене звання

Голова оргкомітету

1.

Лемещенко

Олександр Олександрович



Департамент освіти і науки обласної державної адміністрації

Головний спеціаліст загальної середньої та дошкільної освіти

Заступник голови

1.

Гусєв

Віктор Григорович



ВОІПОПП

Завідувач відділу основ здоров’я та фізичної культури

Секретар оргкомітету

1.

Іваськевич

Людмила Григорівна



Обласне управління з фізичної культури і спорту КФКіС МОНМіС України

Головний спеціаліст

Члени оргкомітету

1.

Слободинський Олександр Євгенійович

Департамент освіти Вінницької міської ради

Провідний спеціаліст

2.

Романова

Зоя Миколаївна



Заклад «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 16

Вінницької міської ради»



Директор

3.

Мисак

Юліан Юліанович



Заклад «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 16

Вінницької міської ради»



Вчитель фізичної культури



ЗАТВЕРДЖЕНО

наказом директора

Департаменту освіти і науки

від 18.12.2013 № 716


Персональний склад журі III етапу

Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізичної культури

(2013-2014 н.р.)



Прізвище, ім’я по батькові

Місце роботи

Посада, вчене звання

Голова головного журі

1.

Бочаров

Геннадій Григорович



Обласне відділення фізичної культури і спорту КФКіС МОНМіС України

Начальник відділення

Заступник голови головного журі

1.

Горук

Володимир Павлович



Обласне відділення фізичної культури і спорту КФКіС МОНМіС України

Заступник начальника відділення

Журі із теоретико-методичного конкурсу

1.

Тарнавський

Андрій Михайлович



Заклад «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18

Вінницької міської ради»



Вчитель фізичної культури

2.

Драчук Сергій Петрович

ВДПУ

ім. М. Коцюбинського



Доцент кафедри олімпійського та професійного спорту кбн.

Журі (суддівська колегія) з видів спорту

Легка атлетика (юнаки та дівчата)

1.

Динисюк

Микола Михайлович



Заклад «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 35

Вінницької міської ради»



Вчитель фізичної культури

2.

Конюкова

Наталія Володимирівна



Управління з фізичної культури і спорту Вінницької ОДА

Головний спеціаліст

Гімнастика (юнаки та дівчата)

1.

Шевчук

Марина Володимирівна



ВДПУ

ім. М.Коцюбинського



Старший викладач

2.

Кайтанюк

Ольга Федорівна



Володіївецька загальноосвітня школа

І-ІІІ ст. Чернівецького району



Вчитель фізичної культури

3.

Соколова

Наталія Василівна



Заклад «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 16

Вінницької міської ради»



Вчитель фізичної культури

Гандбол (юнаки та дівчата)

1.

Чурбаков

Юрій Олександрович



ДЮСШ-3


Тренер-викладач

2.

Гримоловська

Юлія Анатоліївна



ДЮСШ-3


Заступник директора

3.

Уровська

Марина Сергіївна



Заклад «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 4

Вінницької міської ради»



Вчитель фізичної культури

Волейбол (дівчата)

1.

Селезньов Олександр Леонідович

Обласне відділення фізичної культури і спорту КФКіС МОН України

Тренер-викладач

2.

Стразова

Світлана Юріївна



ДЮСШ-3


Тренер-викладач

3.

Рожок

Михайло Володимирович



Рівська ЗОШ І-ІІ ст. Жмеринського району

Вчитель фізичної культури

Футбол (юнаки)

1.

Костюкевич

Віктор Митрофанович



ВДПУ

ім. М.Коцюбинського



Завідувач кафедри. Доктор наук.

2.

Гуренко

Микола Іванович



Літинська ДЮСШ

Директор

3.

Моргун Роман Володимирович

ДПТНЗ "Вінницьке міжрегіональне вище професійне училище"

м. Вінниці

Вчитель фізичної культури

Баскетбол (юнаки та дівчата)

1.

Бобель Анатолій Михайлович

Заклад «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 20

Вінницької міської ради»



Вчитель фізичної культури

2.

Галайдюк Микола Ананійович

ВДПУ ім.

М. Коцюбинського



Завідувач кафедри.

3.

Томчак Лариса Анатоліївна

Барська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №4

Вчитель фізичної культури

Туризм (юнаки та дівчата)

1.

Самелюк

Василь Федорович



Обласний центр дитячого та юнацького туризму

Завідувач відділом


2.

Макаров

Олександр Миколайович



Фізико-математична гімназія № 17

Вінницької міської ради



Вчитель фізичної культури

3.

Роздорожнюк Анатолій Володимирович

Обласний центр дитячого та юнацького туризму

Завідувач відділом


ЗАТВЕРДЖЕНО

наказом директора

Департаменту освіти і науки

від 18.12.2013 № 716


Склад оргкомітету III етапу

Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури (2013-2014 н.р.)




Прізвище, ім’я, по батькові

Місце роботи

Посада, вчене звання

Голова оргкомітету

1.

Панчук

Олена Анатоліївна



Департамент освіти і науки обласної державної адміністрації

Головний спеціаліст відділу загальної середньої та дошкільної освіти

Заступник голови оргкомітету

1.

Цаль

Тетяна Вікторівна



ВОІПОПП

Методист відділу методики викладання української мови і літератури, мов національних меншин та світової літератури

Секретар оргкомітету:

1.

Шаповалюк

Леся Юріївна



Заклад «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №3 ім.М.Коцюбинського Вінницької міської ради

Заступник директора

Члени оргкомітету

1.

Лепко

Надія Іллівна



Заклад «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №3

ім.М.Коцюбинського Вінницької міської ради



Директор

2.

Токар

Олена Василівна



Вінницький міський методичний кабінет

Методист



ЗАТВЕРДЖЕНО

наказом директора

Департаменту освіти і науки

від 18.12.2013 № 716


Персональний склад журі, експертів-консультантів

III етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

з української мови та літератури

(2013-2014 н.р.)



Прізвище, ім’я, по батькові

Місце роботи

Посада, вчене звання

Голова журі

1.

Кущ

Ольга Петрівна



ВОІПОПП

Кандидат філологічних наук, доцент кафедри методики викладання суспільних, філологічних та природничо-математичних дисциплін

Заступник голови журі

1.

П’яст

Наталія Йосипівна



ВОІПОПП

Кандидат філологічних наук, доцент кафедри методики викладання суспільних, філологічних та природничо-математичних дисциплін

Члени журі

1.

Федчук

Лілія Іванівна



Вінницький обласний гуманітарно-педагогічний коледж

Кандидат філологічних наук, доцент

2.

Іллініч

Світлана Юріївна



Вінницький соціально-економічний інститут Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна»

Кандидат філологічних наук, доцент

3

Коваленко

Лариса Василівна



ВОІПОПП

Завідувач відділу методики викладання української мови та літератури, російської мови та світової літератури

4.

Павлуник

Світлана Миколаївна



Калинівська загально-освітня школа І-ІІІ ст. №1

Вчитель української мови та літератури

5.

Гетьман

Світлана Сергіївна



Калинівська загально-освітня школа І-ІІІ ст. №3

Вчитель української мови та літератури

6.

Яковлєва

Валентина Станіславівна



Калинівська загально-освітня школа І-ІІІ ст. №3

Вчитель української мови та літератури

7.

Іванишина

Оксана Петрівна



Загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів №3

м. Жмеринка


Вчитель української мови та літератури

8.

Кругляк

Лілія Дмитрівна



Загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів №6

м. Жмеринки


Вчитель української мови та літератури

9.

Конотоп

Жанна Віталіївна



Немирівський НВК: загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів №1

ім. Леонтовича-гімназія


Вчитель української мови та літератури

10.

Стебновська

Наталя Іванівна



Немирівський НВК: загальноосвітня школа -гімназія І-ІІІ ст. № 2

Вчитель української мови та літератури

11.

Білостегнюк

Лариса Василівна



Писарівська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів Вінницького району



Вчитель української мови та літератури

12.

Романенко

Олена Миколаївна



Сосонська загально-освітня школа І-ІІІ ст. Вінницького району

Вчитель української мови та літератури

13.

Волковська

Оксана Анатоліївна



Лука-Мелешківська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів

Вінницького району


Вчитель української мови та літератури

14.

Нечаєва

Наталя Степанівна



НВК: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія №1 Вінницької міської ради

Вчитель української мови та літератури

15.

Босак

Світлана Пилипівна



Заклад «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Вінницької міської ради»

Вчитель української мови та літератури

16.

Філіпішена

Алла Михайлівна



Заклад «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Вінницької міської ради»

Вчитель української мови та літератури

17.

Джеджула

Лариса Віталіївна



Заклад «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 Вінницької міської ради»

Вчитель української мови та літератури

18.

Кривицька

Галина Володимирівна



Заклад «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 Вінницької міської ради»


Вчитель української мови та літератури

19.

Марина

Олена Іванівна



Заклад «НВК: загальноосвітня школа

І-ІІ ступенів-ліцей № 7 Вінницької міської ради»



Вчитель української мови та літератури

20.

Сусол

Галина Миколаївна



Заклад «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №9 Вінницької міської ради»

Вчитель української мови та літератури

21.

Ленартович

Наталія Анатоліївна



Заклад «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 10 Вінницької міської ради»

Вчитель української мови та літератури

22.

Колч

Алевтина Леонардівна



Заклад «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 13 Вінницької міської ради»

Вчитель української мови та літератури

23.

Янощук

Людмила Леонтіївна



Заклад «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 15 Вінницької міської ради»

Вчитель української мови та літератури

24.

Ковальчук

Лариса Едуардівна



Фізико-математична гімназія № 17 Вінницької міської ради

Вчитель української мови та літератури

25.

Пилипенко

Надія Іванівна



Заклад «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 21 Вінницької міської ради»

Вчитель української мови та літератури

26.

Кутова

Тетяна Федорівна



Заклад «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 22 Вінницької міської ради»

Вчитель української мови та літератури

27.

Тарнавська

Оксана Анатоліївна



Заклад «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 23 Вінницької міської ради»

Вчитель української мови та літератури

28.

Штодько

Наталя Петрівна



НВК: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія № 30

Вінницької міської ради



Вчитель української мови та літератури

29.

Діденко

Світлана Іванівна



Заклад «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 32 Вінницької міської ради»

Вчитель української мови та літератури

30.

Козачук

Галина Василівна



Заклад «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 34 Вінницької міської ради»

Вчитель української мови та літератури

31.

Дем’янчук

Тетяна Олександрівна



Заклад «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 35 Вінницької міської ради»

Вчитель української мови та літератури

32.

Ластівка

Ірина Володимирівна



ДПТНЗ «Вінницьке міжрегіональне ВПУ

Викладач української мови та літератури

33.

Муравська

Галина Степанівна



Вище художньо професійно-технічне училище №5 м. Вінниця

Викладач української мови та літератури

Експерти-консультанти

1.

Куцевол

Ольга Миколаївна



ВДПУ

ім. М.Коцюбинського



Доктор педагогічних наук, професор кафедри української літератури

2.

Прокопчук

Людмила Володимирівна



ВДПУ

ім. М.Коцюбинського



Кандидат філологічних наук, доцент кафедри української мови

Каталог: media -> documents


Достарыңызбен бөлісу:
  1   2   3   4   5   6




©www.dereksiz.org 2020
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет