Год рождения



бет1/36
Дата29.06.2016
өлшемі4.32 Mb.
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   36

№№

Ф.И.О.


Год рождения

Вид спорта


Тренер

Организация

№ приказа



I

II

III

IV

V

VI

VII



Болдырева Анастасия

Николаевна



1997

Лыжные гонки классический стиль

Шехматов Борис Егорович

МОУ «Малоалабухская СОШ»

Грибановка



№ 11 от 12.01.11



Власова Мария

Станиславовна



1996

Лыжные гонки классический стиль

Грищенко Сергей Григорьевич

МОУ «Алексеевская СОШ» Грибановка

№ 11 от 12.01.11



Данилова Татьяна

Сергеевна



1996

Лыжные гонки классический стиль

Дьяков Валерий Николаевич

МОУ «Листопадовская СОШ» Грибановка

№ 11 от 12.01.11



Гальямов Александр

Игоревич


1996

Лыжные гонки классический стиль

Крылов Виктор Михайлович

МОУ «Грибановская СОШ № 4» Грибановка

№ 11 от 12.01.11



Солодков Алексей

Алексеевич



1999

Лыжные гонки классический стиль

Иволгин Александр Серафимович

МОУ «Малогриба-новская СОШ»

Грибановка



№ 11 от 12.01.11



Неведров Егор

Александрович



1996

Лыжные гонки классический стиль

Иванова

Любовь


Анатольевна

МОУ «Павловская СОШ» Грибановка

№ 11 от 12.01.11



Рашитова Екатерина

Маратовна



1999

Легкая атлетика кросс

Некрылов

Валентин


Петрович

МОУ «Грибановская СОШ № 1»

№ 11 от 12.01.11



Болдырева Анастасия

Николаевна



1997

Легкая атлетика кросс

Шехматов Борис Егорович

МОУ «Малоалабухская СОШ» Грибановка

№ 11 от 12.01.11



Шабанова Нателла

Хайдаровна



1998

Легкая атлетика кросс

Быханов Виктор Иванович

МОУ «Нижнекара-чанская СОШ» Грибановка

№ 11 от 12.01.11



Шипилова Кристина

Валерьевна



2002

Легкая атлетика кросс

Агафонов Виктор Иванович

МОУ «Кирсановская СОШ» Грибановка

№ 11 от 12.01.11



Новокщенова Юлия

Александровна



1996

Легкая атлетика кросс

Волкодавов Николай Яковлевич

МОУ «Новомака-ровская СОШ»

№ 11 от 12.01.11



Нешва Виктория

Евгеньевна



1999

Легкая атлетика кросс

Слепов Александр Степанович

МОУ «Новоголь-еланская СОШ» Грибановка

№ 11 от 12.01.11



Фомина Марина

Геннадьевна



1996

Легкая атлетика кросс

Шехматов Борис Егорович

МОУ «Малоалабухская СОШ» Грибановка

№ 11 от 12.01.11



Олесик Марина

Дмитриевна



2002

Легкая атлетика кросс

Агафонов Виктор Иванович

МОУ «Кирсановская СОШ» Грибановка

№ 11 от 12.01.11



Агибалов Александр

Геннадьевич



1996

Легкая атлетика кросс

Слепов Александр Степанович

МОУ «Новоголь-еланская СОШ» Грибановка

№ 11 от 12.01.11



Духанин Владислав

Алексеевич



1997

Легкая атлетика кросс

Мыльников

Иван


Николаевич


МОУ «Грибановская СОШ № 2»

№ 11 от 12.01.11



Заподовников Владимир

Михайлович



1997

Легкая атлетика кросс

Шехматов Борис Егорович

МОУ «Малоалабухская СОШ» Грибановка

№ 11 от 12.01.11



Гущин Александр

2001

плавание

Верещагин А.В.

ОГОУ ДОД СДЮСШОР водных видов спорта

№ 28 от 18.01.11



Ширванян Лидия

2003

плавание

Дедуренко Е.И

ОГОУ ДОД СДЮСШОР водных видов спорта

№ 28 от 18.01.11



Мещерякова Юля

2002

плавание

Дедуренко Е.И.

ОГОУ ДОД СДЮСШОР водных видов спорта

№ 28 от 18.01.11



Лужецкая Мария

2002

плавание

Дедуренко Е.И.

ОГОУ ДОД СДЮСШОР водных видов спорта

№ 28 от 18.01.11



Кочуков Александр

1998

плавание

Верещагин А.В.

ОГОУ ДОД СДЮСШОР водных видов спорта

№ 28 от 18.01.11



Ануфриева Валерия

2002

плавание

Ефимова Л.Ю.

ОГОУ ДОД СДЮСШОР водных видов спорта

№ 28 от 18.01.11



Мартынов Владислав

2003

плавание

Калугина Т.А.

ОГОУ ДОД СДЮСШОР водных видов спорта

№ 28 от 18.01.11



Цингаев Андрей

2001

Плавание

Ефимова Л.Ю.

ОГОУ ДОД СДЮСШОР водных видов спорта

№ 28 от 18.01.11



Огнев Сергей

2000

Плавание

Калугина Т.А.

ОГОУ ДОД СДЮСШОР водных видов спорта

№ 28 от 18.01.11



Зацепин Никита

2000

Плавание

Дедуренко Е.И.

ОГОУ ДОД СДЮСШОР водных видов спорта

№ 28 от 18.01.11



Сушков Евгений

2001

Плавание

Дедуренко Е.И.

ОГОУ ДОД СДЮСШОР водных видов спорта

№ 28 от 18.01.11



Скорлуханова Наталия Ивановна

2000

Подводный спорт

Капустина Н.В.

ОГОУ ДОД СДЮСШОР водных видов спорта

№ 28 от 18.01.11



Мамедов

Ровшан Эльшанович



2001

Подводный спорт

Капустина Н.В.

ОГОУ ДОД СДЮСШОР водных видов спорта

№ 28 от 18.01.11



Шигин

Вадим Михайлович



2002

Подводный спорт

Капустина Н.В.

ОГОУ ДОД СДЮСШОР водных видов спорта

№ 28 от 18.01.11



Бондарев

Андрей Евгеньевич



2002

Подводный спорт

Капустина Н.В.

ОГОУ ДОД СДЮСШОР водных видов спорта

№ 28 от 18.01.11



Ельшина Анастасия Вячеславовна

2003

Подводный спорт

Капустина Н.В.

ОГОУ ДОД СДЮСШОР водных видов спорта

№ 28 от 18.01.11



Ачкасов Владислав Вадимович

2000

Подводный спорт

Капустина Н.В.

ОГОУ ДОД СДЮСШОР водных видов спорта

№ 28 от 18.01.11



Певцова

Елена


Сергеевна

1997

Подводный спорт

Корыстина Е.В.

ОГОУ ДОД СДЮСШОР водных видов спорта

№ 28 от 18.01.11



Якунина Ангелина Михайловна

1999

Подводный спорт

Корыстина Е.В.

ОГОУ ДОД СДЮСШОР водных видов спорта

№ 28 от 18.01.11



Ковалев

Евгений Максимович



2000

Подводный спорт

Черных Е.В.

ОГОУ ДОД СДЮСШОР водных видов спорта

№ 28 от 18.01.11



Шаравьев

Даниил


Игоревич

1999

Подводный спорт

Капустина Н.В.

ОГОУ ДОД СДЮСШОР водных видов спорта

№ 28 от 18.01.11



Жечева

Анастасия

Владиславовна


2000

Подводный спорт

Корыстина Е.В.

ОГОУ ДОД СДЮСШОР водных видов спорта

№ 28 от 18.01.11



Тютюников

Роман


Сергеевич

2000

Подводный спорт

Корыстина Е.В.

ОГОУ ДОД СДЮСШОР водных видов спорта

№ 28 от 18.01.11



Гориславская

Ангелина


Сергеевна

1999

Подводный спорт

Корыстина Е.В.

ОГОУ ДОД СДЮСШОР водных видов спорта

№ 28 от 18.01.11



Шачнева Алина Ильинична

1998

ушу

Савостьянов Е.В.

ушу ДЮСШ № 20

№ 14 от 12..01.11



Острожная Анастасия Сергеевна

1999

ушу

Савостьянов Е.В.

ДЮСШ № 20

№ 14 от 12..01.11



Маслов Кирилл Андреевич

1997

ушу

Покусаев Д.И.

ДЮСШ № 20

№ 14 от 12..01.11



Шерстюков Алексей Андрееевич

1999

ушу

Кохановский О.В.

ЦРТДиЮ

№ 14 от 12..01.11



Серегина Александра Сергеевна

2005 г.

Художественная гимнастика

Игнатущенко

Юлия


Борисовна

ДЮСШ МОУ гимназия

«УВК №1»


№ 64 от 21.01.11



Котова

Олеся Владимировна



2005 г.

Художественная гимнастика

Игнатущенко

Юлия


Борисовна

ДЮСШ МОУ гимназия

«УВК №1»


№ 64 от 21.01.11



Белова Ангелина Евгеньевна

2004 г.

Художественная гимнастика

Игнатущенко

Юлия


Борисовна

ДЮСШ МОУ гимназия

«УВК №1»


№ 64 от 21.01.11



Маслова Анастасия Александровна

2004 г.

Художественная гимнастика

Игнатущенко

Юлия


Борисовна

ДЮСШ МОУ гимназия

«УВК №1»


№ 64 от 21.01.11



Болдырева Ирина Валентиновна

2005 г.

Художественная гимнастика

Игнатущенко

Юлия


Борисовна

ДЮСШ МОУ гимназия

«УВК №1»


№ 64 от 21.01.11



Комаров Роман

1999

каратэ

Бордяков А.В.

МОУ ДОД ДЮСШ № 26

№ 100 от 26.01.11



Булавин Кирилл

1999

каратэ

Бордяков А.В.

МОУ ДОД ДЮСШ № 26

№ 100 от 26.01.11



Агеев Николай

2000

каратэ

Князев Е.Н.

МОУ ДОД ДЮСШ № 26

№ 100 от 26.01.11



Науменко Дмитрий

1998

каратэ

Князев Е.Н.

МОУ ДОД ДЮСШ № 26

№ 100 от 26.01.11



Печерских Роман

1998

каратэ

Князев Е.Н.

МОУ ДОД ДЮСШ № 26

№ 100 от 26.01.11



Рымко Алексей

1997

каратэ

Князев Е.Н.

МОУ ДОД ДЮСШ № 26

№ 100 от 26.01.11



Елисеев Артем

1997

каратэ

Петросян Г.В.

МОУ ДОД ДЮСШ № 26

№ 100 от 26.01.11



Архипова Алина

2000

Художеств. гимнастика

Сошнина В.В.

МОУ ДОД ДЮСШ № 26

№ 100 от 26.01.11



Михалевская Екатерина

2002

Художеств. гимнастика

Сошнина В.В.

МОУ ДОД ДЮСШ № 26

№ 100 от 26.01.11


Каталог: download -> sportivnye razryady
download -> Конференция жұмысының бағыттары: Лингвомәдени концептология және ұрпақтың мәдени сабақтастығы
download -> Тараз мемлекеттік педагогикалық институты ф 15-38-1/ 2-006
download -> Ғалымның тарих мектебі сөз басы әйгілі Себастьян Бранд «Дүниедегінің бәрі де өткінші, бәрі де тозады, тек ғылым ғана мәңгілік, бәрінен де озады»
download -> Сабақтың тақырыбы: Публицистикалық стильдің тіл ерекшеліктері. Сабақтың мақсаты
download -> Сабақтың тақырыбы: Етістік
download -> Акционерлік қоғамдар туралы 2003 жылғы 13 мамырдағы №415-іі
download -> Қазақстан республикасы білім және ғылым министрлігі мемлекет тарихы институты
sportivnye razryady -> Год рождения
sportivnye razryady -> Год рождения


Достарыңызбен бөлісу:
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   36




©www.dereksiz.org 2020
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет