Наказ №1487 Про участь офіційної делегації національної збірної команди України з велосипедного спорту (маунтенбайк) у ІІ етапі Кубку світуДата20.06.2016
өлшемі65.05 Kb.
#150137
түріНаказ

МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ


Н А К А З
15.05.2015 м. Київ № 1487

Про участь офіційної делегації національної

збірної команди України з велосипедного

спорту (маунтенбайк) у ІІ етапі Кубку світу

(дорослі, молодь, юніори)

Відповідно до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України на 2015 рік, затвердженого наказом Мінмолодьспорту від 14.02.2015 № 397 (зі змінами), та доповідної записки директора департаменту олімпійського спорту Вірастюка Р. Я. від 22.05.2015 № 909/5.2/15

НАКАЗУЮ:


  1. Офіційній делегації національної збірної команди України з велосипедного спорту (маунтенбайк) взяти участь у ІІ етапі Кубку світу (дорослі, молодь, юніори) з велосипедного спорту (маунтенбайк) у м. Альбштадт (Німеччина) з 26 по 31 травня 2015 року замість раніше запланованого з 26 травня по 02 червня 2015 року в Чехії.

2. Відрядити з 26 по 31 травня 2015 року офіційну делегацію національної збірної команди України з велосипедного спорту (маунтенбайк) у складі 9 осіб (додаток 1) для участі у І етапі Кубку світу (дорослі, молодь, юніори) на автомобілі ДЮСШ "Голосієво" "Форд Транзит" (реєстраційний номер АА3029ІА), забезпечивши паливно-мастильними матеріалами згідно із затвердженим кошторисом, що додається.

Взяти до відома, що команда перебуває у м. Нове Место на Мораве (Чехія) з 22 по 26 травня 2015 року, де бере участь у І етапу Кубку світу (дорослі, молодь, юніори) (наказ Мінмолодьспорту від 14.05.2015 № 1457).

3. Керівником офіційної делегації національної збірної команди України призначити головного тренера національної збірної команди України з велосипедного спорту (маунтенбайк) Ткаченка І. І., визначивши його матеріально та фінансово відповідальним, а також відповідальним за виконання вимог заходів безпеки під час проведення змагань.

4. Визначити, що організаційне забезпечення участі офіційної делегації національної збірної команди України у ІІ етапі Кубку світу (дорослі, молодь, юніори) здійснюють відділ циклічних та швидкісно-силових літніх олімпійських


2
видів спорту департаменту олімпійського спорту (Мирський Л. М.) та Управління "Укрспортзабезпечення" (Войтович Я. В.)

5. Відповідальним за забезпечення участі спортсменів національної збірної команди України у ІІ етапі Кубку світу (дорослі, молодь, юніори) визначити головного тренера національної збірної команди України з велосипедного спорту (маунтенбайк) Ткаченка І. І. Дозволити, у разі необхідності, відповідальному за забезпечення участі спортсменів у заході переводити спортсменів та тренерів зі складу запасних до основного складу відповідно до затвердженого списку, передбаченого цим наказом.

6. Керівнику офіційної делегації Ткаченку І. І. подати письмовий звіт про результати участі спортсменів національної збірної команди в ІІ етапі Кубку світу (дорослі, молодь, юніори) до відділу циклічних та швидкісно-силових літніх олімпійських видів спорту департаменту олімпійського спорту (Мирський Л. М.) та фінансовий звіт про відрядження до Управління "Укрспортзабезпечення" (Войтович Я. В.) протягом п'яти робочих днів після повернення збірної команди з відрядження.

7. Фінансово-економічному управлінню (Петренко Н. Л.) виділити асигнування, а Управлінню "Укрспортзабезпечення" (Войтович Я. В.) сплатити видатки та компенсувати витрати на участь у ІІ етапі Кубку світу (дорослі, молодь, юніори) у сумі 5 388 (п'ять тисяч триста вісімдесят вісім) грн та 5 406 (п'ять тисяч чотириста шість) євро згідно із затвердженими кошторисами (відповідно додаток 2, додаток 3).

Виплату добових за кордоном здійснити в євро за курсом євро до долара США на день виплати.

Витрати провести за рахунок асигнувань загального фонду бюджету, передбачених на проведення спортивних заходів з олімпійських видів спорту за КПКВК 3401220, КЕКВ 2210, 2240, 2250.

8. Відповідальними за своєчасну підготовку договорів доручення та договорів про придбання товарів і послуг, необхідних для організації участі спортсменів національної збірної команди України у ІІ етапі Кубку світу (дорослі, молодь, юніори), визначити Управління “Укрспортзабезпечення” (Войтович Я. В.) та начальника команди з велосипедного спорту (маунтенбайк) Довгу Ірину Вікторівну.

9. Контроль за виконанням цього наказу покласти на департамент олімпійського спорту (Вірастюк Р. Я.).

Перший заступник Міністра

молоді та спорту України І.Є. Гоцул

Додаток 1

до наказу Мінмолодьспорту

15.05.2015 № 1487


СКЛАД

офіційної делегації національної збірної команди України з велосипедного спорту (маунтенбайк) з 26 по 31 травня 2015 року, м. Альбштадт (Німеччина)
№ з/п

Прізвище, ім'я, по батькові

Спортсмен, тренер

Територіально-адміністративна одиниця
Основний склад:
1.

Ткаченко Ігор Іванович

головний тренер

м. Київ
2.

Бацуца Михайло Михайлович

старший тренер

м. Київ
3.

Беломоіна Яна Борисівна

спортсменка

Волинська область,

м. Київ

4.

Заволокін Олексій Сергійович

спортсмен

м. Київ
5.

Рисенко Сергій Олександрович

спортсмен

Луганська область
6.

Попова Ірина Олегівна

спортсменка

Харківська область
7.

Грузевич Ніна Володимирівна

спортсменка

Хмельницька область
8.

Шевцов Артем Михайлович

спортсмен

Кіровоградська область, м. Київ
9.

Приходько Костянтин Костянтинович

спортсмен

м. Київ
Запасні:
1.

Гавриленко Максим Володимирович

старший тренер

м. Київ
2.

Якименко Олександр Васильович

старший тренер

Харківська область
3.

Геращенко Олександр Миколайович

спортсмен

Донецька область
4.

Кромпець Наталія Ярославівна

спортсменка

Тернопільська областьДиректор департаменту

олімпійського спорту

Р.Я. ВірастюкНачальник відділу міжнародного

співробітництва та європейської

інтеграції
Заступник директора департаменту

олімпійського спорту - начальник

відділу циклічних та швидкісно-силових

літніх олімпійських видів спорту Л.М. Мирський


Державний тренер з велосипедного

спорту О.П. ЯрошенкоН.М. Радчук

Л.М. Мирський

О.П. ЯрошенкоГоловний тренер з велосипедного спорту (маунтенбайк)І.І. Ткаченко
Достарыңызбен бөлісу:
©www.dereksiz.org 2023
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет