Організація роботи з фракціями Верховної Ради України, представниками інших організацій професійних учасників ринкуДата01.07.2016
өлшемі28.89 Kb.
ЗВ’ЯЗКИ АУБ З ГРОМАДСЬКІСТЮ
Організація роботи з фракціями Верховної Ради України, представниками інших організацій професійних учасників ринку
Асоціація українських банків активно співпрацювала з державними і громадськими організаціями для захисту інтересів комерційних банків.

Найбільш плідною співпраця була з Національним банком України, Комітетом з питань фінансів і банківської діяльності у Верховній Раді України, УСПП.

З метою більш тісної координації дій АУБ були укладені договори та угоди про співробітництво з Комітетом ВР України з питань фінансів і банківської діяльності, фракціями ВР України “Наша Україна” і “Блок Юлії Тимошенко”, УСПП, Національним Комітетом Міжнародної торгової палати, Української федерацією працівників недержавних служб безпеки, 1-ю УПФТС, ЛСОУ, Центром комерційного права та підписана угода про взаємодію між Державною податковою адміністрацією України, Національним банком України, Асоціацією українських банків та Київським банківським союзом.

Це дало змогу на більш широкій основі розглядати і відпрацьовувати проекти законодавчих актів і нормативних документів з питань регулювання фінансового ринку України та банківського законодавства, і впливати на прийняття їх Верховною Радою України.

Асоціація українських банків брала активну участь у проведенні парламентських слухань на тему: “Фінанси і банківська діяльність: сучасний стан і перспективи розвитку”, під час яких були розглянуті питання законодавчого врегулювання діяльності банків.
Робота із ЗМІ

З метою посилення роботи з громадськістю та присутності АУБ в інформаційному просторі, підвищення через ЗМІ позитивного іміджу банків – членів Асоціації українських банків, привернення уваги громадськості до проблем комерційних банків, при АУБ створено прес-службу, якою налагоджені тісні стосунки зі ЗМІ та інформ-агенціями України.

Основними напрямками діяльності Прес-служби АУБ були :


 • оперативне реагування на події, пов’язані з діяльністю банків та АУБ;

 • підготовка прес-релізів, звернень, заяв, виступів, інтерв’ю та статей, інших інформаційних матеріалів, розміщення їх у ЗМІ всеукраїнського та регіонального характеру;

 • організація і проведення прес-конференцій та круглих столів, акредитація журналістів;

 • ведення Web-сайту АУБ, оперативне оновлення та розміщення інформації, підтримка англомовної версії сайту;

 • моніторинг інформації про комерційні банки та АУБ у ЗМІ.

Лише в поточному 2003 р. прес-службою АУБ підготовлено і розміщено у ЗМІ близько 60 прес-релізів з питань діяльності банків та АУБ, підготовлені статті та інтерв’ю з керівництвом АУБ. Регулярно проводяться прес-конференції про підсумки діяльності комерційних банків України та АУБ, з інших актуальних для банків тем.

За участі представників Верховної Ради, Національного банку України, організацій професійних учасників ринку Асоціацією проведені “круглі столи”, на яких були розглянуті питання:


 • захисту прав кредиторів;

 • удосконалення валютного регулювання і, зокрема, відміни 1% збору до Пенсійного Фонду з валютно-обмінних операцій;

 • оподаткування банківських операцій;

 • охорона банківських установ і формування конкурентних умов на ринку охоронних послуг;

 • проблеми розвитку Фондового ринку.

18 червня 2003 року проведена Інтернет-конференція Президента АУБ за участю Інформаційної Агенції “Інтерфакс-Україна” та Всеукраїнської ділової газети “Галицькі контракти”.

Для своєчасного інформування банків – членів АУБ та громадськості про діяльність Асоціації в квітні 2003 року запроваджений новий Web-сайт Асоціації українських банків (http://www.aub.com.ua/).Відтепер на Web-сайті АУБ можна оперативно отримати широкий спектр інформації як про Асоціацію, так і комерційні банки, що входять до неї, а також про законодавчі ініціативи в банківській сфері, останні новини українських банків тощо. Зокрема, на Web-сайті діють розділи:

 • “Банківські новини”;

 • “Прес-релізи”;

 • “Діяльність АУБ”;

 • “Показники діяльності банків”;

 • “Фінансові показники ринку” тощо.

Також діє каталог посилань на web-ресурси банків – членів АУБ, банків СНД і Балтії, світових фінансових організацій, центральних банків країн світу.
Достарыңызбен бөлісу:
©www.dereksiz.org 2020
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет