Рішення 28. 04. 2011 р. №181 м. Чернівці Про депутатський запит депутата Чернівецької міської ради Червінського В. В. до прокурора м. Чернівців Блауша В.ІДата24.07.2016
өлшемі41.71 Kb.
түріРішення


У К Р А Ї Н А

Чернівецька міська рада

8 сесія VІ скликання

РІШЕННЯ
28.04.2011 р. № 181 м. Чернівці

Про депутатський запит депутата Чернівецької міської радиЧервінського В.В. до прокурора м. Чернівців Блауша В.І.
Заслухавши депутатський запит депутата Чернівецької міської ради Червінського В.В. до прокурора м. Чернівців Блауша В.І. щодо перевірки правомірності діяльності ініціативної групи «Спільними зусиллями захистимо Чернівці» та вжиття заходів прокурорського реагування відповідно до чинного законодавства України, керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 21, 22 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», Чернівецька міська рада
ВИРІШИЛА:


  1. Направити для розгляду прокурору м. Чернівців Блаушу В.І. депутатський запит депутата Чернівецької міської ради VI скликання Червінського В.В. щодо перевірки правомірності діяльності ініціативної групи «Спільними зусиллями захистимо Чернівці» та вжиття заходів прокурорського реагування відповідно до чинного законодавства України (додається).
  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря міської ради Михайлішина В.М.Секретар Чернівецької

міської ради В.М. Михайлішин

ДЕПУТАТ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

VI СКЛИКАННЯ

ЧЕРВІНСЬКИЙ ВІТАЛІЙ ВАСИЛЬОВИЧ

м. Чернівці, Центральна площа,1

Депутатський запит

Прокурору м. Чернівці

старшому раднику юстиції

Блаушу В.І.

Шановний Василю Івановичу!
Як Вам відомо, у зв’язку із порушенням Чернівецьким міським головою Федоруком М.Т. Конституції України, законів України та незабезпеченням здійснення наданих йому повноважень, що призвело до фактичного блокування роботи міської ради, позбавило її можливості вчасно затвердити структуру виконавчих органів ради та утворити виконавчий комітет і інші виконавчі органи, Чернівецька міська рада, керуючись частинами 2-3 статті 42, частинами 2-3 статті 79 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», 31.03.2011 р. прийняла рішення про дострокове припинення його повноважень.

Однак, незадоволений зазначеним рішенням міської ради, М.Федорук разом зі своїми прихильниками розпочав діяльність з ініціювання місцевого референдуму, на який передбачається внести питання про дострокове припинення повноважень Чернівецької міської ради. З цією метою його прихильники та колишні підлеглі чиновники створили так звану ініціативну групу «Спільними зусиллями захистимо Чернівці», яка нібито об’єднує громадські організації міста та небайдужих чернівчан. Зазначена група ні в органах юстиції, ні у міській раді як об’єднання громадян не зареєстрована, а тому, на наш погляд, жодного офіційного правового статусу не має.

У той же час у контексті підготовчої роботи з ініціювання місцевого референдуму зазначена «ініціативна група», діючи всупереч чинному законодавству України, надіслала звернення до посольств США, Австрії, Польщі, Ізраїлю Німеччини та Канади і до органів самоврядування міст-побратимів Чернівців - Сучава (Румунія), Конін (Польща), Назарет Ілліт (Ізраїль), Подольск (Росія), Солт Лейк Сіті (США), Саскатун (Канада), Клагенфурт (Австрія) та міст-партнерів Тімішоара (Румунія), Вольфсберг (Австрія) з закликами не співпрацювати з Чернівецькою міською радою та взяти під міжнародний контроль стан дотримання прав і свобод громадян у місті Чернівці.

Мені видається, що ці дії спричиняють створення негативного іміджу не лише законно обраним органам місцевого самоврядування та місту Чернівці, а також йдуть на шкоду державі в цілому.

Крім того, відповідне звернення цією групою надіслане голові Верховної Ради України Литвину В.М., Президенту Асоціації міст України Куліченку І.І., а також розміщені на інтернет-сайті Асоціації та у засобах масової інформації (копія звернення додається).

Активним учасником цієї «ініціативної групи» є колишній начальник юридичного управління Чернівецької міської ради Сарафінчан І.Ф., яка пішла начебто у декретну оплачувану відпустку по догляду за дитиною, натомість зайнялася організацією брудної кампанії, спрямованої на дискредитацію Чернівецької міської ради та її депутатів, найнявши для цього офіс на вул. Руській, 16/2. За неперевіреною інформацією, вона зареєструвала приватну юридичну фірму, гроші для якої виділив колишній генеральний директор КП МТК «Калинівський ринок» Ринжук І.І.

Враховуючи викладене, просимо Вас перевірити правомірність такого роду діяльності ініціативної групи «Спільними зусиллями захистимо Чернівці» та особисто пані Сарафінчан І.Ф. Остання, перед тим, як піти у декретну відпустку по догляду за дитиною, знищила усю наявну на персональних службових комп’ютерах юридичного управління міської ради інформацію та базу даних про роботу цього управління. Крім того, під впливом Сарафінчан І.Ф. звільнилися з роботи заступник начальника юридичного управління Сухар Т.В. та начальник одного із відділів Марчук Д.П., які разом з нею здійснювали правове забезпечення роботи міської ради та її виконкому. Цим самим завдано шкоди Чернівецькій міській раді та було паралізовано на певний час роботу юридичного управління.

У разі виявлення у діях ініціативної групи «Спільними зусиллями захистимо Чернівці» та особисто пані Сарафінчан І.Ф. порушень чинного законодавства, прошу вжити відповідних заходів прокурорського реагування та поінформувати про це міську раду і громадськість міста.


Додаток: копія відкритого звернення ініціативної групи, на 2 арк.

З повагою

депутат Чернівецької міської ради
В. Червінський
« « квітня 2011 р.


Достарыңызбен бөлісу:
©www.dereksiz.org 2020
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет