Розпорядження від 28 квітня 2012 року Золочів №218Дата16.07.2016
өлшемі15.88 Kb.
#202733
түріРозпорядження


Україна

ЗОЛОЧІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РоЗПОРЯДЖЕННЯ

Від 28 квітня 2012 року Золочів № 218


Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Бурдик Анні Ільківні на території Підлипецької сільської ради
Відповідно до ст. ст. 22, 25 та п. 12 перехідних положень Земельного кодексу України, ст. ст. 13, 21, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)», постанови Кабінету Міністрів України від 4 лютого 2004 року № 122 «Про організацію робіт та методику розподілу земельних ділянок між власниками земельних часток (паїв)», на підставі «Проекту роздержавлення і приватизації земель спілки селянських господарств «Відродження» та спілки селянських господарств «Плугів» Підлипецької сільської ради Золочівського району Львівської області», розглянувши заяву Бурдик Анни Ільківни від 3 квітня 2012 року:

1. Дати дозвіл Бурдик Анні Ільківні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 1,81 умовних кадастрових гектарів на території Підлипецької сільської ради.

2. Бурдик Анні Ільківні розроблену та погоджену у встановленому порядку технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку подати на затвердження голові районної державної адміністрації.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації І. Нижника.
Голова

Я. ОКРЕПКИЙ


Достарыңызбен бөлісу:
©www.dereksiz.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет