Тема 25-26: Встановлення (оновлення) драйверів та тестування периферійних пристроївбет1/3
Дата22.02.2024
өлшемі34.63 Kb.
#492942
  1   2   3
Встановлення (оновлення) драйверів


Тема 25-26: Встановлення (оновлення) драйверів та тестування периферійних пристроїв.
Як дізнатися назву пристрою, для якого відсутній драйвер
З визначенням назви пристрою немає жодних проблем, коли йдеться про встановлення драйвера нової відеокарти, мережевого адаптера, модему і т. д. На їх упаковці або в документах, що входять в комплектацію, є всі необхідні дані.
Якщо пристрій підключено до комп'ютера, дізнатися назву його моделі можна в "Диспетчері пристроїв Windows".
Буває, що замість конкретної моделі в Диспетчері відображається лише загальний тип, до якого пристрій належить (наприклад, "Стандартний VGA-адаптер"). Іноді пристрій може визначатися як "Невідомий пристрій". У таких випадках інформацію про нього можна отримати за його ID.

Де взяти драйвер пристрою


Знаючи назву моделі пристрою, драйвер для нього можна завантажити на сайті його виробника.
Як правило, драйвери постачаються на оптичних дисках, які входять в комплектацію при продажу комп'ютерних пристроїв (див. у коробці).
Існує багато спеціалізованих сайтів, на яких можна завантажити драйвери для комп'ютерного обладнання більшості виробників. Одним з кращих серед них є сайт driver.ru.
Можна знайти й інші схожі сайти, скориставшись будь-якою пошуковою системою.
Важливо. Під час пошуку драйвера необхідно враховувати не лише модель пристрою, але й версію та тип Windows комп'ютера, на якому він буде використовуватися. Для одного і того ж пристрою у різних версіях Windows знадобляться різні драйвери. Наприклад, для використання однакового пристрою у Windows 7 32-bit та у Windows 7 64-bit знадобляться 2 різних драйвери. Вони не взаємозамінні.
Про те, як отримати необхідні відомості про Windows комп'ютера, читайте в статті "Як дізнатися версію Windows комп'ютера".
Буває, що користувач не може знайти підходящий драйвер в Інтернеті (в тому числі і на сайті виробника). У такому випадку можна скористатися механізмом автоматичного пошуку драйвера, реалізованим в операційній системі Windows.


Достарыңызбен бөлісу:
  1   2   3
©www.dereksiz.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет