Вік живи – вік учисьДата19.07.2016
өлшемі277.5 Kb.
#209643
Вік живи – вік учись


Гаврилюк Галина Іванівна з династії вчителів: тато, мама, дві сестри, чоловік – педагоги.

Народилася на Тлумаччині, з відзнакою закінчила Королівську ЗОШ І-ІІІ ступенів, а згодом і магістратуру Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника. З 2006 р. працює на посаді вчителя німецької мови в Івано-Франківській спеціалізованій школі з поглибленим вивченням німецької мови № 5 Івано-Франківської міської ради.

Упродовж 2006-2011 років сформувала свою систему роботи, в основі якої використання сучасних інформаційно-комунікаційних технологій на уроках . Характерною ознакою творчого стилю є орієнтація на проектне, проблемне, особистісно-орієнтоване навчання, мережеві технології (Інтернет, навчальні фільми, мультимедійні фільми, комп’ютерні тренажери, автоматизовані навчальні системи).

Вагомим доробком учителя стала методична розробка «Das Gute und das Böse» для розвитку навичок аудіювання і засвоєння граматичної теми «Imperfekt» на основі відеофільму «Frau Holle», яка спрямована на поглиблення знань та формування зацікавленості до вивчення німецької мови.

Галина Гаврилюк у 2008 році пройшла інтенсивний літній курс німецької мови і отримала мовний сертифікат (рівень С1) при Інституті Гете в місті Києві; у 2009 – навчальний тренінг для викладачів DSD. У липні 2010 року здійснила навчальну поїздку з учнями в Мюнхенську міжнародну мовну школу. У жовтні – листопаді цього ж року пройшла стажування в Маріїнській гімназії міста Варендорф, де проводила власні уроки з використанням сучасних інформаційно-комунікаційних технологій.

Забезпечує учнів високою якістю знань: у 2010 році 9 учнів отримали сертифікат DSD (рівень В1-С1) у Мюнхенській міжнародній мовній школі. Підготувала 13 переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з німецької мови. Нагороджена грамотами головного управління освіти і науки Івано-Франківської облдержадмірістрації.

Вимоглива до себе і до своїх учнів, послідовна, наполеглива, ініціативна, творча, завжди готова апробувати, шукати, експериментувати.У 2011 році стала лауреатом Всеукраїнського конкурсу «Учитель року -2011» у номінації «Німецька мова».
Каталог: resources


Достарыңызбен бөлісу:
©www.dereksiz.org 2022
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет